Neden Admin F1 Ekmeliyim?

Admin F1'i neden dikmeliyim? Admin F1 hangi firmanın?


Erken bahar ve bahar döneminin en erkencisi, yüksek verimli bitki yapısı ve sert kaliteli meyve yapısıyla Seraseed kalitesiyle sunulan Admin F1 tartışmasız lider! Üstün nitelikleriyle üreticiden tüccara, tüccardan tüketiciye tüm tedarik zincirini memnun edecek Admin F1 özellikle çiftçilerin gözdesi. Yüksek tonajlı mahsül alımı ve çok erken olgunlaşma süresiyle çiftçilerin tercihi erken bahar ve bahar yetiştiriciliğinde Admin F1. Dönüm başına 2500 adet bitki dikimine uygun olan Admin F1, boğum araları kısa, düzenli salkım yapısı ve 220 - 240 gr arası meyve ağırlığıyla ekilen tarlalara baharı, erkenden getiriyor. Sezon boyunca Admin F1'in bitki yapısı yeşil aksamını korur. Güçlü kök ve gövde yapısı ile Admin F1 çiftçisini üzmez, yüksek albenisi ve mükemmel kaliteye sahip lezzetiyle cezbeder. Soğuk iklim koşullarına çok iyi meyve tutumuyla göğüs gerer, soğuğa rağmen meyvesi kırmızı rengini iyi alır.
Erken bahar, bahar dönemi yüksek tonajlı, çok erkenci, raf ömrü uzun bir dometes çeşidi yetiştirmek isteyen çiftçilerimiz için Admin F1 mükemmel bir tercihtir.

 

Neden Admin F1 Tercih etmeliyim noktasında hala kararsızsanız farklı dikim tarihlerinde, farklı mevsimlerde dikim yapan üreticilerimizden Admin F1 'i dinleyebilirsiniz.


Lütfen üreticilerimize sorarak Admin F1 memnuniyetlerini öğreniniz.


İndirilebilir Döküman

Sizden Gelenler

Sosyal Ağlardayız

  

İletişim

 Merkez Ofis: +90 242 724 56 16
 Teknik Bilgi - Ürün Geliştirme:
Selma ARDA | +90 533 205 54 43