SERASSED; Antalya da faaliyet gösteren Fidesan Tarım Ürünleri şirketinin alt markası olarak kurulmuştur. Seraseed Tohum Islah istasyonlarında bilimsel araştırmalar sonucu öncelikle ülkemiz ve Global pazarlara uygun tohumları üretmek için uzman ıslahçı, zirai danışman ve mühendis kadrosu ile yoğun çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar ile lezzetli, yüksek verimli, zor koşullara uyumlu ve hastalıklara dayanıklı çeşitler geliştirmektedir.

SERASEED; aynı zamanda İsrail'de faaliyet gösteren Philoseed firması ile domates ıslahı konusunda ortak çalışmalar yürütmektedir. Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Tohumu ıslah etmeden önce nihai tüketicilerden başlayıp Tüccar, İhracatçı, Komisyoncu ve Üreticiler ile fikir alış verişinde bulunarak en uygun çeşitleri geliştiriyoruz. Üreticilerimizin dikmiş olduğu çeşitlerimizi sahada teknik kadromuz ile takip edip en iyi sonucu almaları için destek veriyoruz.

Çeşitlerimiz ile ilgili yeni Pazarlar oluşturmak amacıyla yurtiçinde ve yurtdışında kesintisiz AR-GE çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bünyemizde bulunan 12 ziraat mühendisi, 1 Genetik mühendisi ve 4 kişiden oluşan tekniker ekibimiz ile Global pazarlara açılma ile ilgili amacımıza kısa sürede ulaşmayı hedefliyoruz.

Tüm çeşitlerimizi SERASEED markası ile üreticilerimizin beğenisine sunmaktayız.

İndirilebilir Döküman

Sizden Gelenler

Sosyal Ağlardayız

  

İletişim

 Merkez Ofis: +90 242 724 56 16
 Teknik Bilgi - Ürün Geliştirme:
Selma ARDA | +90 533 205 54 43